admin 3 marca, 2017 Brak komentarzy

Pniewy, dnia 1 marca 2017 r.

Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. poszukuje osoby
na stanowisko: Konserwator sieci kanalizacyjnych i przepompowni ścieków

Etat: cały etat / praca w systemie dwu zmianowym /

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę / pierwsza umowa na czas określony – 1 rok /

Wymaganie konieczne: zdolność do wykonywania pracy na wysokości powyżej 3 m
oraz prawo jazdy kat. B, C

Dane dotyczące wymagań

Wykształcenie : średnie lub zawodowe – techniczne – wskazany kierunek hydraulik, automatyk, lub elektryk Preferowany staż pracy na stanowisku konserwatora – montera sieci kanalizacyjnej, na st. utrzymania ruchu przepompowni ścieków lub pokrewnym np operatora oczyszczalni ścieków .

Wymagania: Znajomość podstaw elektryki i automatyki. Znajomość obsługi komputera i programów typu Office oraz znajomość pracy urządzeń pomiarowych. Uprawnienia elektryczne typu E do 1kV, prawo jazdy kat. B z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów służbowych do 3,5T, prawo jazdy kat. C

Cechy: punktualność, dokładność, zaangażowanie, sumienność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków: utrzymywanie w stałej sprawności sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Miasta i Gminy Pniewy w celu zapewnienia ciągłości odbioru i jakości ścieków, nastawianie, obsługa i konserwacja urządzeń przepompowni i tłoczni ścieków, monitoring przepompowni ścieków, usuwanie awarii urządzeń i sieci

Dodatkowe umiejętności: Wiedza z zakresu obsługi urządzeń technicznych
i technologicznych znajdujących się na terenie sieci kanalizacji sanitarnej gminy Pniewy. Znajomość procesów oczyszczania ścieków, przesyłu ścieków, umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy:

– umowę o prace / pierwsze umowa na czas określony/

– możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży wodociągowo – kanalizacyjnej

Dane kontaktowe:
Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Pniewach ul. Wspólna 6 , 62-045 Pniewy
Termin składnia CV w sekretariacie Spółki
– do dnia 15 marca 2017 roku – prosimy
o umieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych – podpisanej odręcznie.
Prosimy o umieszczenie w liście motywacyjnym informacji dot. przybliżonego terminu możliwości rozpoczęcia pracy w Spółce.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami/kami.
Zainteresowanych informujemy, że złożonych ofert nie odsyłamy
Rozmowy z wybranymi kandydatami odbędą się w dniu 22 marca 2017 roku.

pdf  Ogłoszenie